reference

28.1.2016 | Praha, SaSaZu
Celofiremní konferenci společnosti Canon jsme chtěli na závěr trošku uvolnit a publikum vyčerpané z někakolikahodinových prezentací mentálně osvěžit, což se nám díky výbornému nápadu pozvat si tam partičku z Na stojáka povedlo vskutku bravurně.
Stand up comedy show začínal Dominik Heman Lev. První to má vždycky nejtěžší, ale musím říct, že si s tím Dominik poradil úplně s přehledem a během krátké chvíle bylo publikum jeho, smíchy pod stoly. Pokud pořádáte nezáživnou konferenci a nechcete, aby lidi odcházeli tzv. zpruzený, volejte Dominika. Přátelská komunikace, spolehlivá domluva, výsledek zaručen.

Renée Savková, Emperium s.r.o.

 

Dominika jsem si najala toto září jako moderátora na VIP akci v anglickém jazyce pro 400 lidí. Slavili jsme 8 narozeniny portálu InterNations.org. Na Dominika jsem získala výborné reference od známé. Během naší akce jsem byla naprosto spokojená. Uměl se dobře propojit s publikem a hlavně přišel připravený. Spolupráce s ním byla velice jednoduchá a těším se na mnoho dalších.

Jana Kolaříková
InterNations.org

 
Dominik nám moderoval večer Modré pyramidy u příležitosti „Slavnostního jmenování do pozice 2015“. Atmosféra večera byla díky Dominikovi uvolněná, zábavná, příjemná, večer stál opravdu za to. Všichni zúčastnění se těší na další společné setkání.

Ještě jednou děkuji.
Petr Bartoň, Náměstek obchodního ředitele, Modrá pyramida, a.s.

 

 

Dominika považuji za jednoho z nejlepších moderátorů, který bravurně zvládá vtipně moderovat akce,  jak v českém, tak i anglickém jazyce.

Dokáže na akci navnadit naprosto jedinečnou atmosféru, proto si ho také pravidelně vybírám jako moderátora na své networkingové akce – Business & Pleasure Networking. (Lenka Schánová, CEO, Schanova s.r.o.)

 

Křest knížky Bez výmluv od Moniky Nevolové

http://www.stylemagazin.cz/index.php/kultura/-literatura/4101-kniha-bez-vymluv-poktna-ve-velkem-stylu-na-parniku-vyehrad